| madelf a întrebat:

Hey prieteni! Nu de mult am achizitionat un telefon Allview Alldro P5 si m-ar interesa sa instalez Skype-ul.Eu una nu prea sunt "conectata" cu lucrurile de genul asta, asa ca m-am gandit sa cer o mana de ajutor de la cei care se pricep.
Asadar, va rog sa nu ezitati sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea "Cum pot sa instalez skype-ul pe un Allview(android 4.0.4) in asa fel incat sa mearga calumea?"

6 răspunsuri:
| VlogDinMers a răspuns:

Buna sunt mai multe solutii :
*Trebuie sa dispui de o conexiune Wireless
1.Deschizi Google Play
2.Cauti Skype
3.Descarcare -> ulterior instalare
Sau de pe computer click aici :https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5za3lwZS5yYWlkZXIiXQ.
Si trimit aplicatia direct spre telefonul tau daca ai un cont google ex : "NUME@gmail.com" si aplicatia va fi instalata automat daca dispui de conexiune Wi-Fi. Bafta!

| madelf explică (pentru VlogDinMers):

Iti multumesc mult! Voi incerca imediat ce voi rezolva cu Wireless-ul din casa! Iti multumesc inca o data!

| VlogDinMers a răspuns (pentru madelf):

Macar in pragul sarbatorilor sa ne ajutam si sa fim mai buni. Mult noroc, placerea a fost de partea mea! :*

| madelf explică (pentru VlogDinMers):

In sfarsit cineva care gandeste normal! Multumesc mult :*

| yonutz63991 a răspuns:

Merge asphalt 7 si nfs most wanted pe el? plz big grin

| madelf explică (pentru yonutz63991):

Mai,nu le-am descarcar, dar cred ca merg: -? E un telefon super