| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Salut TPU am un modem de la Digi si il am langa PC, dar pentru ca tata are nevoie si el de internet (am 14 ani) avem un router in hol.Problema mare e ca doar un slot de internet de la modem merge,de ce? Scrie,, Error 651" Ajutor Va Rog! Dau FUNDA, REPEDE

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ia mai explica tu o data ce scule ai si cum sunt conectate! Invatati sa expuneti o problema, dupa care cereti sfaturi!

| kalex a răspuns:

Pai,routerul e conectat intr-un slot din MODEM si calculatorul este conectat la celalalt (care nu vrea sa functioneze) Am conectat si router-ul la acela pentru pc si nici acela nu merge, multumesc

| anonim_4396 explică (pentru kalex):

Nu prea am inteles nimic din ce zici acolo, zi ce model de router ai si ce model de modem si dupa vedem daca te putem ajuta, fara sa stiu ce modele sunt nu am cum sa-mi dau seama ce legaturi faci tu acolo

| K0sti a răspuns (pentru kalex):

Calculatoarele toate se conecteaza la router, istetimea ta! De aia e router! Nu la modem! Singurul conectat la modem e routerul, logic!