| Kesha1428 a întrebat:

Hey salut tuturor, stie cineva un site(pagina) program prin care pot face desene animate? laughing STIU SUNA RIDICOL DAR CHIR MI-AS DORII SA FAC DESENE ANIMATE CHIAR DACA SUNT DOR PENTRU MINE INSUMI.Am gasit un program care suna asa:,, Web Cartoon Maker Desktop Edition" dar nici la acesta nu stiu cum sa-l aplic, scriu ceva si apare eroare pe randul 2 de exemplu. Dar ma rog daca ma poate ajuta cineva si in legatura cu programul acesta ar fi perfect, deci un program pentru a face desene animate+cum sa-l folosesc pe cel care il am acum
Rasplata:funda+vot+felicitari+pupic+premiu castigator ce la bun raspuns!
Multumesc!

8 răspunsuri:
| perro12 a răspuns:

Http://goanimate.com/

Aici poti sa faci ce vrei tu.

HF

| Lungu_Samira_1987 a răspuns (pentru perro12):

Si care este programul car trebuie sa-l descarci?

| DANI_1590 a răspuns:

Adobe after efects dar e foarte greu de folosit

| CautNume a răspuns:

Chiar suna ridicol.

| Miranda29 a răspuns:

Mai bine ti-ai cumpara o tableta grafica...(nu costa mult) 200-300 ron si poti desena acolo orice!

| norbee1994 a răspuns:

Ii foarte complicat sa faci desene animate, poti lua ori creator de filme sau video

| vlestat33 a răspuns:

Incearca pe http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/ aici gasesti si progamu-l si cum sa il folosesti