| Teo_Andrei_1975 a întrebat:

Hey, stiti cumva vreun program pentru telefonae/tablete ce ruleaza pe sistemul de operare android, ce, odata instalat blocheaza instalarea altor aplicatii, programele neautorizate? Un fel de firewall ceva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Nu cred sa existe asa ceva, dar poti merge in Setari - Securitate si cauta pe acolo "Surse necunoscute" si debifeaza deoarece aceast optiune, in timp ce este activata, permite si instalarea altor aplicatii, nu doar a celor din Magazin Play.

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Nu exista o astfel de aplicatie!