| J0B0MAT a întrebat:

Hey!
Ştiţi dacă este bună protecţia lichidă pentru ecran(folii de sticlă lichidă sau ceva)?

Răspuns Câştigător
| ș53fan a răspuns:

Dacă te referi la acel tubuleț în genul Picătura, din ce am auzit de la cineva sunt foarte eficiente! Adică gen un tub din ăla te ține pentru 4 folosiri parcă și fiecare ține cel puțin 6 luni, așa zicea un băiat, am în gând să iau și eu într-un viitor apropiat!

| J0B0MAT explică (pentru ș53fan):

Da,cam la aşa ceva.
Mersi.

2 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

Eu stiu de folia clasica, am eu pe cea mai groasa si protejeaza ff bine la zgareturi, l am scapat si jos si nimic... deci e ff buna