| spanu a întrebat:

Hey.
stiu cineva cum pot bloca accesulcatre toate siteurile pornografice?

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Si mai simplu daca ai windows 7 optiunea e integrata in windows desi programele care se axeaza doar pe parental control sunt mai bune.
uite si un test cu cele mai eficiente programe de tip parentel control http://www.faravirusi.com/......omparativ/

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti bloca cu ajutorul unui program numit Parental Control, il gasesti si-l poti descarca de pe internet. De asemenea si unele programe antivirus au optiunea de blocare a unor site-uri. Numai bine!