| cooldede38 a întrebat:

Hey tpu..am avut o pagina..am bagat o alta fata ca manager si m-a scos..nu vrea sa ma bage manager iar.mi-a furat paginAA sad sad...nu stiu ce sa fac..singura solutie este sa intru la ea pe facebook.dar nu ii stiu parola.ii stiu doar id cu care se logheazaa.sad sad cum imi pot recupera pagina sau cum ii pot afla parola?sad sad sad dau funda.sad sad va rog. ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| McBoy a răspuns:

Asta am patit si eu, i-am bagat pe toti ca manager si m-a scos dar apoi mi-a dat pagina inapoi. n-ai ce face daca nu vrea sa te bage, singura solutie este sa dai tu si mai multe persoane spam la pagina ca sa o stearga ce-i de la facebook ca sa poti face alta cu acelasi nume. Funda?