| ProSystem a întrebat:

Hey, TPU. Am cumparat un Telefunken (Smart TV), si l-am conectat la Internet. Daca vreau sa ma uit la ceva video, imi spune ca trebuie sa instalez Adobe Flash Player. Am incercat dar nu ma lasa. Ce trebuie sa fac ca sa ma pot uita la videoclipuri, filme etc?

2 răspunsuri:
| Faruece a răspuns:

Depinde ce televizor ai, s-ar putea sa nu mearga flash, dar totusi sunt sigur ca merge.Trebuie sa fie un flash special pentru Tv.Mult noroc

| Lamborghiniasx a răspuns:

Adobe Flash Player trebuie sa-ti mearga. Daca nu mergi inapoi de unde ti l-ai cumparat si intreaba acolo de aceste probleme.