| Geta1967 a întrebat:

sunt disperata. Am cumparat anul trecut, in decembrie, un laptop ASUS X54C, si de cate ori il deschideam, trebuia sa instalez noua versiune a Adobe Flash Player. Desteapta, cum sunt, am zis, ca ar fi perfect, sa sterg din laptop, versiunea pe care o avea, si sa instalez ultima versiune. Zis si facut! Dar, surpriza! Dupa cle am facut prostia, de cate ori vreau sa intru pe site-uri, imi spune sa instalez Adobe, dar cand se termina instalarea, imi spune, ca am instalata ultima versiune. Ce sa fac? Am incercat sa dezinstalez, sa instalez, unul mai vechi, dar nu ma lasa. Ajutati-ma, va rog!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce windows ai.Pentru fiecare sunt pași difariți când vine vorba de operarea modificărilor dat înmare încearcă să ștergi înregistrările dein regedit precum și folderul de setări ce se află în applicațions data(la windows 7 e innacisibil dar se poate accesa dintr-o distribuție linux rulată în mod live cd) urmata de reinstalarea flash player-ului. Dacă nu vrea nici cum numai un fresh install mai poate face ceva.Succes