| ksg a întrebat:

Am incercat sa trimit cereri de prietenie pe Facebook la mai multi actori din Romania. Dar in majoritatea cazurilor cand dau adauga prieten primesc un mesaj de genul This user has reached the limit of pending request. Exista o modalitate sa pot trimite totusi cererea? Daca da cum? Poate sa vorbesc cu actorul respectiv sa faca ceva pe contul lui?

2 răspunsuri:
| Anticarul a răspuns:

Nu se poate altfel, decat daca el sterge pe cineva din lista ca sa iti faca tie loc.

| Remusssssss a răspuns:

Nu se poate. deoarece el are numarul maxim de prieteni adaugati