| Pitiicaa a întrebat:

Vreau sa-i dau si eu Add lui Levi din Pariu cu viata (pe facebook)..Si scrie asa: Sorry, this user has reached the limit of pending friend requests, but you're now subscribed to their public updates...
Ce sa fac? Multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| demetrria a răspuns:

Asteapta un timp si apoi mai trimite-i odata pentru ca mesajul pe care l-ai primit inseamna ca nu a mai intrat e mult si are prea multe cereri de prietenie.Mai incearca pana reusesti crede-ma si eu am patit-o. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.