| Andreeeea17 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor.Am un telefon Alleview A5 Quad.Ieri nu imi mai mergea Youtube din cauza unei erori(491).M-am gandit sa il dezinstalez si sa îl dezinstalez din nou.Si nu a mers. Orice aplicatie vroiam sa instalez pe telefon imi aparea ca acea aplicatie nu poate fii instalata din cauza erori 491.Am citit pe net ce trebuie sa fac si am sters datele si memeoria cache sin magazin play. Dupa tot nu a mers.Mi -am sters contul google si lam bagat din nou si am repornit telefonul.Tot nu mergea. Dupa ce am vazut ca nu mai merge am dat reset din fabrica la tel si tot nu a mers.Nu stiu ce sa fac! M-am gandit sa îl duc la servicii GSM dar tata nu ma lasa pt spune ca eu lam stricat si ca telefonul este nou.Am 7 luni decand il am.Va rog cine stie ce trebuie sa fac la tel va rog ajutatima.

3 răspunsuri:
| DanielCC a răspuns:

Poți încerca metoda din video https://m.youtube.com/watch?v=9CsA_pzX_fc. Este fără perderi de date.

| Andreeeea17 explică:

I-am dat reset din fabrica dar tot nu merge.Dar îti multumesc ca ai vrut sa ma ajuti