| LolLzz a întrebat:

am nevoie iar de ajutor....am un sistem 2+1 de boxe Creative si le-am bagat mufa in alt pc si face un bazait enevant...dar merg,adica se aude muzica si altele, si daca le bag mufa in telefon se aude perfect, cum pot rezolva? Raspuns bun=FUNDA

Răspuns Câştigător
| timilian90 a răspuns:

Cel mai probabil placa ta audio are inceput de sfarsit (nu mai duce mult), dar poti incerca sa mai umblii putin la egalizatorul placii audio sau daca nu are din winmap la egalizator. Mult succes!

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Traseul de masă e de vină : la cablul de la boxe sau la mufa jack de la PC. Traseu imperfect de masă.
Mişcă cablul şi mufa.