| Yuly27 a întrebat:

am o intrebare foarte importanta despre Telefoane! Mi-am cumparat un Samsung Galaxy I9001 S Plus si daca umblu prea mult pe el sau daca ma joc ceva, se incinge (frige) foarte tare, ce inseamna si ce trebuie facut? ( sa nu se mai incinga )

Răspuns Câştigător
| cannondale a răspuns:

Buna kiss, da, este normal, mai ales daca l-ai cumparat de nou! Este un smartphone, este destul de nou, si e cam normal sa se intample asa ceva! happy Si eu am un Galaxy S2 si daca umplu 30 min+ pe el se incinge chiar p'na la 37Grade + deci, imi pare rau dar asta estewinking Bafta! Bucura-te de elwinking fundita? big grin

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Nu cred ca ai ce face. E totusi un smartphone cu procesor deci e cumva logic sa se intample asa. Bine ca nu se inchide ca un laptop. Insa poti sa-ti iei husa sa nu te mai... "frigi" pe degetele. happy

| pink425 a răspuns:

Daca l-ai cumparat nou, e un lucru normal... daca l-ai cumparat la mana a2a s-ar putea sa ai scurt in piesele din el (cauzate de cazaturi si contact cu apa) si s-ar putea sa nu te mai tina mult timp... am lucrat in service gsm si stiu foarte multe despre problemele astea!

| DeDeDya a răspuns:

Nu ai nimic de facut, mi s-a intamplat si mie acelasi lucru dar cu timpu nu mi-a mai facut acelasi lucru, ci a inceput sa se blocheze.