| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu parteneriatul cu Youtube. Ce trebuie mai exact sa faci? Ai nevoie de card? Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Tu trebuie sa ai un site pe care sa publici banere publicitare daca ai si cont pe youtube la clipurile tale activezi functia de generare bani. In momentul in care vrei sa retragi bani va trebuii sa atasezi un cont paypal sau cont bancar, depinde de modalitatea de plata pe care o are google. daca vrei sa discutam mai multe putem vb pe mess sau la telefon sau FB. Lasa-mi o modalitate de contact daca doresti mai multe detalii.

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna...te referi la bani din publicitate pe youtube?

| ღAnaSawakoღ explică (pentru Jameson):

Da. Am facut acum cateva minute un cont la Google sense. Sau ceva de genu'.

| ღAnaSawakoღ explică (pentru Jameson):

Kk. Pe FB : Sawako Ana. Am o poza cu un ursulet cu ochelari.

| Jameson a răspuns (pentru ღAnaSawakoღ):

Tu trebuie sa ai un site pe care sa publici banere publicitare daca ai si cont pe youtube la clipurile tale activezi functia de generare bani. In momentul in care vrei sa retragi bani va trebuii sa atasezi un cont paypal sau cont bancar, depinde de modalitatea de plata pe care o are google. daca vrei sa discutam mai multe putem vb pe mess sau la telefon sau FB. Lasa-mi o modalitate de contact daca doresti mai multe detalii.