| AndutzaAndu09 a întrebat:

Am o intrebare ... mai devreme acum 2 min, am vizitat un profil pe Facebook si am dat din greseala pe ceva si mi s-a schimbat profilul vechi in ciudatenia aia de acum. Ce ar trebui sa fac ca ma enerveaza rau de tot ?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| luxor100 a răspuns:

Acel profil se numeste Timeline.Din pacate nu se poate face nimic si am impresia ca peste o saptamana toti utlizatori vor fi trecuti automat in timeline.

| paul_3769 a răspuns:

Pai...eu stiu ca daca dai, ti se dau la dispozitie 7 zile si apoi alegi daca vrei sa ai asa sau ca inainte. FUNDAAAA