| HasekiHurremSultan2 a întrebat:

Hey TPUhappy. Am o mica mare problema. Mi-am sters din greseala ceva de la sunet.la Pc.Si nu stiu cum sa il instalez inapoi.Please help. Tin sa mentionez ca boxele functioneaza dar cand dau drumul la melodie/film nu se aude nimic desi video-ul ruleaza pe monitor. Ajutor urgent! Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Adynanana a răspuns:

Mda...ti-ai dezinstalat cumva placa de sunet. Singura sansa e sa te duciu cu calculatorul al un centru si sa le spui ce ai patit sau la cineva care se pricepe destul de bine la calculatoare. S-ar putea sa fie nevoie sa-ti reinstalezi windowsul. [De preferat sa iti pui poze si lucrui pretioase pe un cdlaughing ]