| Ionutz2701 a întrebat:

Am o problema. Am intrat la mesaje pe Facebook si am arhivat din greseala conversatia... Vreau sa stiu daca mai exista vreo sansa de a recupera acele mesaje. PS : Eram pe PC... Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BeckhamRZM a răspuns:

Dacă ai arhivat și nu ai șters, este evident că este acolo pe contul tău de facebook. Te duci la ăla de mesaje de sus din mijloc, dai click și dai pe VEZI TOATE MESAJELE. După ai stânga sus ' ALTELE ', acolo trebuie să fie arhiva conversațiilor / conversației.