| 98 a întrebat:

am o problema...am un laptop (Toshiba), primit de craciun si are windows8 pe el. Pana acum 1 saptamana imi puteam descarca fisierele din iphone in laptop. Acum insa, imi tot spune: "ceva nu a mers cum trebuie si folderul nu poate fi creat. Incercati din nou." Ce as putea face? Am mare nevoie de un sfat, deoarece nu mai am deloc memorie in telefon si camera mi o ocupa pe toata! (20.6 GB)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Windows Explorer -> Libraries -> Pictures-> da click dreapta pe el si vezi daca iti da eroare. Daca iti da eroare ->Sterge folderul. Apoi da click dreapta pe Libraries si selecteaza -> Restore Default Libraries.
Incearca sa descarci pozele acum.