| Punker19 a întrebat:

Hey TPU! Am o problema cu PC-ul : se blocheaza chiar dupa 5 minute de la aprindere si nu am ce sa fac decat sa il resetez dupa care se blocheaza iar.Daca il ating ma curenteaza, am schimbat cablul de alimentare si nu am rezolvat nimic... Aveti vreo idee ce problema are?

Răspuns Câştigător
| lolz1 a răspuns:

Sincer nu prea stiu, incearca sa schimbi windowsul. daca nici atunci nu merge poate pc-ul tau e vechi si al meu e la fel orice as face e cam vechi si nu rezolv nimic. daca e asa, incearca sa-ti schimbi fiecare piesa veche cu una noua, pe rand. multa bafta!

| Punker19 explică (pentru lolz1):

Am schimbat acum o saptamana hardul, si inainte sa se blocheze se aude un sunet ca un fel de bipait

| lolz1 a răspuns (pentru Punker19):

Hmm... pai atunci in loc sa platesti pentru fiecare piesa noua, mai bine du-l la cineva din zona sa vada ce e cu el.

| Punker19 explică (pentru lolz1):

O sa incerc...

6 răspunsuri:
| lolz1 a răspuns:

Multa bafta si multumesc pentru fundita!

| Punker19 explică (pentru lolz1):

Cp acum se blocheaza inainte sa se aprinda mersi oricum pentru sfaturi

| Bebytzzu a răspuns:

Sal am patit si eu asa decat ca nu ma corenta incearca sa reinstalezi windows-ul la mine a functionat