| CatalinPTM a întrebat:

am o problema, deci la google chrome cand scriu ceva in search cateodata ramane scris acolo, adica nu stiu cum sa zic, ramane imprimat ce am scris eu in search, uitati o poza
http://i.imgur.com/3Sj0uwS.png
Cum fac sa nu mai apara asa in afara sa dau eu acolo la "Remove"

Ofer funda! :*

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri in istoric si sa stergi tot ce apartine de google, daca nu functioneaza incearca sa stergi si cache (cand stergi cache o sa iti dispara si majoritatea logarilor, adica trebuie sa rebagi dalete pe facebook si alte site-uri) desi ar trebui sa functioneze cu prima. Daca vrei sa dezactivezi functia aia pentru todeuna nu cred ca merge

| andreea7214 a răspuns:

Da click pe remove si o sa dispara

| CatalinPTM explică (pentru andreea7214):

Inafara sa dau click acolo ca de fiecare data uit ce am scris si... sa nu mai apara asa definitiv happy