| SonyMan a întrebat:

Am o problema pe care trebuie sa o rezolv cat mai repede posibil crying Am un router Huawei hg658 si de vreo 1 luna nu mai merge..eu cred ca este de la configurare...deci:Stie careva ce trebuie facut? un link ceva? sau daca puteti sa explicati. ORICE I don't want to see

Cel Ce Reuseste Sa`mi rezolve problema primeste o mare funda +o berewinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca inca se mai aprind beculetele la modem ai putea sa suni la servicii clienti. Pe mine m-au ajutat de cateva ori.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici sunt expert, dar ai putea sa-l resetezi. Vezi in spate. ai nevoie de un ac, trebuie sa-l tii apasat 10 secunde.

| SonyMan explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru SonyMan):

Pai daca inca se mai aprind beculetele la modem ai putea sa suni la servicii clienti. Pe mine m-au ajutat de cateva ori.