| NeverKid a întrebat:

Hey TPU...am si eu o intrebare ce parere aveti despre telefonul samsung S5230...adica merita cumparat si ce la ce preturi se gaseste? multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| ymary a răspuns:

Preturile la liber sun cam de la 296 RON la 638 RON happy. Funda te rog.sunt tot cea care ti-a spus si mai sus pretul cu abonamenthappyhappy

3 răspunsuri:
| ymary a răspuns:

Hei.eu am deala si pe mine ma incanta.mai sunt multe prietene de-ale mele care au teelfon din ala si si ele sunt multumite de el.eu l-am cumparat cu 350 lei la abonament de 5 eurohappy Funda plzz

| NeverKid explică:

Oky multumesc.dar imi puteti spune si niste preturi? dar nu cu abonament:d.la liber:d

| scorpionboy a răspuns:

Este un telefon bun, pozele ies foarte bine, sunetul este bunicel, are card slot unde poti baga un card de 8gb.
Ii naspa ca ecranul este rezistiv si de la un tip o sa mearga mai greu.eu te sfatuiesc sa iti iei varianta wifi ca sa poti naviga pe internet pe gratis( numai sa fii aproape de un router) sau varianta TV ( poti avea televizor pe gratis)