| Strok3r a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o intrebare, mai complicata.Deci sa o iau de la inceput.Am cumparat o unitate second hand care nu avea Hard Disk.Am cumparat hard diskul si am incercat sa instalez un windows pe el dar nu am reusit asa ca am luat cealalta unitate( cu windows XP) care o mai aveam am pus si Hard Disk-ul care l/am cumparat si am incercat sa instalez Windows 8 pe Hard Disk-ul cel nou direct din PC.Mda se pare ca a mers dar problema este ca atunci cand am scos Hard-ul cel nou sa il pun in unitate nu a mai mers.Acum problema mea este ca pe unitatea veche windows 8 incearca tot timpul sa se deschida dar nu reuseste pentru ca celelalte fisiere erau pe Hard-ul celalalt.Si asa de fiecare data trebuie sa apas F8 ca sa pot sa aleg sa mi se deschida windows XP.Acum, cum fac sa elimin definitiv windows 8 si sa nu imi mai apara acea imagine cum ca windows 8 a esuat sa se deschida si daca vreau sa selectez un alt sistem de operare sa apas F8. Vreau sa mi se deschida direct Windows XP fara sa mai trebuiasca sa mai apas si eu ceva. Ah si apropo dau Funda.Va rog sa ma ajutati,si multumesc anticipat. (cam lunga intrebarea dar macar asa se intelege despre ce e vorba, nu?).(DAU FUNDAA)

Răspuns Câştigător
| gogυ a răspuns:

Un raspuns scurt http://www.youtube.com/watch?v=notm6y-nOtI

| Strok3r explică (pentru gogυ):

Awesome.Multumesc mult (Si mersi ca ai citit toata ´povestea´ aia lungabig grin )(You´re a GENIUS) Daca as mai putea sa te ajut cu altceva (In afara de faptul ca ti-am dat deja FUNDA) sa-mi spui (^_^)

1 răspuns: