| Justaskinn a întrebat:

Am un iPad 3 si mi-am dat jos aplicatia facebook pentru ipad.M-am logat, iar acum dupa ce dau log out din accountul meu imi apare "Logged in as [numele de pe fb], Continue" Sau "Not you?"... Daca dau pe continue imi intra pe acc meu fara sa-mi ceara parola! Please help, nu vreau sa imi mai apara asa.Ce ar trebui sa fac? Fundaa

2 răspunsuri:
| Star4You a răspuns:

Dezinstaleaz-o si instaleaz-o la loc.Dar mai intai dai log off si pe net si pe app.

| Justaskinn explică:

Degeaba...acelasi lucru