| Cojocaru_Vlad_2000 a întrebat:

am un proiect de la scoala unde am primit o masina de jucarie si trebuie sa adug cate ceva la ea si s-o fac sa urce, dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Cel mai simplu atașează-i o rachetă și o s-o faci sa zboare laughing, sau depinde cât îi de mare macheta poți să îi pui un motoraș cu baterii și apoi să-i faci transmisia pe o roată(asta e cel mai simplu) ca s-o faci să urce(încetuț da va urca). Succes