| KingTheKing a întrebat:

Hey TPU!

Am un Samsung UE32EH5450, si sunt abonat la rds rcs, am bagat cablul tv in televizor, si i-am dat o scanare digitala (DIGITAL TV) mi-a gasit 136 de canale dintre care 7 sunt radio! Acum cand dau de exemplu pe disney channell el este in limba engleza... iar eu trebuie sa intru de fiecare data la tools si sa selectez limba romana! nu stiti cumva daca pot selecta limba romana permanent fara a mai comuta de fiecare data intre limba engleza si limba romana!

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu ai, nu stiu, vreo optiune de salvat setarile inainte de a inchide meniul? Daca nu, nu strica sa arunci o privire pe manualul TV-ului. Motivele pot fi multe...