| InGERfaraNOr a întrebat:

Am un telefon Nokia X3 si in dimineata aceasta mergea perfect. L-am bagat in buzunar si am iesit afara. Cand m-am intors in casa ( dupa vreo doua ore ) era stins. L-am aprins dar nu are imagine ( ecranul e complet alb ). Daca ma suna cineva? raspund si pot vorbi cu acea persoana. Are un buton lateral de unde pornesc muzica si merge si muzica. Oare care-o fi problema?

1 răspuns:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Dispay-ul. Daca zici ca e tot alb e din cauza Display-ului. Nu prea cred ca il poti repara de unul singur, daca e vezi un "centru" local. Du-te la cel mai apropiat service de GSM.