| lexualex11 a întrebat:

am vrut sa imi fac un forum cu ajutorul site-ului hostinger.ro, si cand intru pe tabloul de bord imi apare intr-un chenar rosu "Domeniul dvs. nu indică către nameserverele noastre în acest moment, aşa că anumite servicii cum ar fi FTP, Manager de Fişiere, E-mail (şi altele) nu vor funcţiona corespunzător. Puteţi găsi nameserverele noastre în secţiunea "Conturi >- Detalii Cont" Vă rugăm să reţineţi că după schimbarea nameserverelor, propagarea lor poate dura până la 24 de ore." Ce ii pot face? Va rog frumos sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa incerci www.ucoz.ro pentru a-ti crea forum. E mult mai usor de folosit si-ti ofera mult mai multe posibilitati de dezvoltare.

| BogdanDediu a răspuns:

Cere ajutor din partea administratorilor sitului!