| Ilie_Huc_1999 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, Ce pot sa fac la hostinger, in legatura cu problema " Domeniul dvs. nu indică către nameserverele noastre în acest moment, aşa că anumite servicii cum ar fi FTP, Manager de Fişiere, E-mail (şi altele) nu vor funcţiona corespunzător. Puteţi găsi nameserverele noastre în secţiunea "Conturi >- Detalii Cont" Vă rugăm să reţineţi că după schimbarea nameserverelor, propagarea lor poate dura până la 24 de ore. "?

Răspuns Câştigător
| floringabor a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema cu hostinger Neputand sa rezolv aceasta problema mi-am creat site de pe ucoz unde mi-a dat tot ce am avut nevoie