| elysey a întrebat:

am facut cont la hostinger.ro si mi-am creat un domeniu de ex gamerpc.tk cu extensia tk am pus ca daca pun cu o alta extensie nu am unde sa il inregistrez si cand intru la hostinger in cont la mine spune cabig grinomeniul dvs. nu indică către nameserverele noastre în acest moment, am asteptat peste 24 de ore... am inregistrat domeniul meu la dot.tk, am luat name serverele din cont de la hostinger(detalii cont) de ex ele erau 4 erau trecute asa:ns1. hostinger.ro,ns2.hostinger.ro,ns3.hostinger.ro,ns4.hosti nger4.ro,asa si le-am trecut in contul meu la dot.tk pe site la manage domains.si site-ul meu cand il accesez apare ca si cum nu ar exista. ce pot face?

2 răspunsuri:
| qLiNn a răspuns:

Cel mai bine contactezi administratorii de la hostinger, ei iti pot spune exact ce sa faci si cum sa faci, si tot ei iti pot spune daca problema e de la ei sau de la tine!