| MeridaOcean a întrebat:

am windows 7 si nu mai merge sa setez volumul la pc.dau pe iconita aia de pe bara de jos dar nu se deschide nimic.am dat si la control panel la "sounds" si daca dau "adjust system volume"(daca vreau sa dau mai tare sau mai incet) tot nu mi se deschide nimic. volumul imi merge, dar nu este prea tare.nici windows media player nu se deschide.dau pe un fisier audio,sta o gramada,nu face nimic, si dupa 5 min apare : ".....server execution failed" straight face ce pot sa fac?
p.s trebuie sa mentionez ca nici calculatorul nu se mai inchide(shut down),imi apare fereastra care spune ca trebuie sa se inchida unele programe dar nu se mai inchid deloc.[am incercat sa inchid skype-ul, nu a mers ca ramanea tot in bara] si pe langa skype era inca un program ceva cu "IME".ce poate fi? va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Pai singura solutie ar fi sa reinstalezi Windows, eu am avut problema atunci cand i-am dat shut down, el se restarta, dar dupa ce la instalat windows din nou nu am mai avut probleme de nici un fel.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Bagati wuindowsul din nou si nu uita daca ai xp trebuie sa bagi si driverele daca ai 7 numai trebuie

| Alexandru1994 a răspuns:

Poti sa ai placa de sunet arsa