| Panteraa a întrebat:

Am windows 8 si mi-am facut din greseala cont in administrator. Cum pot sa serg acest cont sau sa ies din el ca atunci cand deschid calculatorul sa imi apara doar administrator scris din nou nu numele meu cu care mi-am facut cont?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si la mine apare welcome ray la win 8.1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe start/run/netplwiz si debifeaza User must enter. apoi apasa Apply si introdu de 2 ori parola de logare in cont/OK/OK si la restart va boota fara a mai introduce parola.