| funnyboy a întrebat:

Am windows xp sp3 (boxele cred ca nu conteaza) si vreau sa ascult muzic dar vreau sa si joc in acelasi timp deci intrebarea mea este : Cum fac sa se auda sunetul din boxe (fara sunetu la jocuri sau windows etc DOAR BOXELE)
Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate. Numai daca inchizi sunetul la joc.

| andyeyes99 a răspuns:

Mai simplu e daca ai windows 7/8/8.1 cand intri sa te joci il lasi in bara si la difuzorul ala de langa ceas apesi pe el o singura data si pe urma pe mixer si acolo ar trebui sa iti apara volumul de la jocul pe care il joci si sa il dai mai incet. Sper ca te-am ajutat.

| funnyboy explică (pentru andyeyes99):

Da am vz asa ceva la win7 si ma intrebam daca exista vreo metoda sa fac la fel

| K0sti a răspuns:

Opresti sonorul la joc din setari, desi ma indoiesc ca jocul ala va mai merge cum trebuie. Ai vreun super calculator? Face fata si la joc si la muzica in acelasi timp?

| Iris1997 a răspuns:

Pai ar veni cam asa intra pe youtube sau de unde asc tu muzica intra si in joc.
Apasa tasta start sa-ti bage jocul in bara de jos dupa care dai click dreapta pe iconita speaker din dreapta jos si dai la mixer, acolo dai pe mute jocul.

| ReTz a răspuns:

Salut, pai in general ar trebui sa ai la fiecare joc in meniul general Option/Audio.Dai din jocul respectiv volumul la minim.Ce joc joci?