| Toma_Stefan_1990 a întrebat:

as vrea sa m-a apuc de făcut gaming blogging si as vrea sa îmi recomandați niște camere bune dar nici chiar atât de profesioniste având in vedere ca sunt începător si niște trepiede si site-ul de unde lu pot cumpara.

1 răspuns:
| TheTimeKiller a răspuns:

Nu iti trebuie camera, decat daca vrei sa iti filmezi fata(ceea ce poti face si cu o camera web HD de 50 lei). Tie iti trebuie program, sa filmezi jocurile. Si ''ala filmat'' nu e blog, e vlog. Si de ce ai amesteca un canal de gaming cu unul de vlog? Vrei sa arati ca asta http://www.youtube.com/user/FloRRyNNN2013/videos?