| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am fost putin plecata si cand m-am intors am constatat ca in istoricul computerului meu apareau anumite site-uri pe care nu am intrat, "acel" tip de siteuri. Mentionez ca nu era decat tata acasa, deci nu avea cum sa intre pentru ca el este mereu ocupat, si, in plus, de ce ar intra pe asa ceva? Mi-a expirat antivirusul si se poate sa fie si ast problema. Deci, este posibil ca cineva sa fi intrat pe computerul meu de pe un altul? Daca da, cum sa evit astfel de intamplari in viitor?

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

Seteaza browserul sa stearga datele de navigare (istoricul) la inchiderea lui. Sau arata-i lui taicatu cum sa stearga istoricul dupa ce a intrat pe net. Posibil ca a cautat ceva si din "greseala" a dat click unde nu trebuie si s-au deschis astfel de pagini. Putin probabil sa fi intrat altcineva din mediul online la tine in PC doar sa acceseze astfel de site-uri. Asta e parerea mea si te rog sa nu mi-a iei in nume de rau. Bafta!

| DanielleOwl a răspuns (pentru xJuliusx):

Multumesc pentru raspuns. Dar, ereau doar niste filmulete de pe Youtube, am scris siteuri pentru ca mi-a fost asa... Lene. Sigur, poate mi s-a facut o farsa. Multumesc pentru timpul acordat si, daca mai ai sugestii esti liber sa le insiri aici.

2 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Posibil