| xDeyaDeeAx a întrebat:

Ati vazut pe facebook ca poti sa adaugi o locatie pe harta cum af fi casa si e la creearea unei pagini sau asa ceva. Insa eu nu ma prea pricep. Cine imi poate indica pas cu pas cum sa adaug o locatie care sa fie casa mea?

>FUNDOAIE^ ^

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dai click pe profil, iar apoi click pe actualizează informaţiile, vei găsi şi harta şi toate celelalte.

| xDeyaDeeAx explică (pentru faramatania):

Eu ma refeream sa adaug o locatie noua

| faramatania a răspuns:

Păi tot de acolo, ai editează, dai click şi schimbi locaţia.

| faramatania a răspuns (pentru faramatania):

Sau dai click pe hartă, aici adaugi o fotografie cu tine, scrii unde e făcută(să zicem adresa ta)click pe done adding și așa realizezi adresa ta pe hartă.