| Dani0678 a întrebat:

Azi noapte am avut laptop-ulla incarcat. De dimineata era bateria plina, si mergea pentru 10 ore. Dupa o ora de folosire mai avea 4% de ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este indicat sa il lasi peste noapte la incarcat. Ca si in cazul telefoanelor. Mai uit si eu sa-l scot la timp. Dar totusi nu mi s-a intamplat sa ma tina chiar o ora ca in cazul tau.
Are o problema.

| anonimg a răspuns:

El indică perioada în care bateria rezista încărcată fără ca aparatul să fie folosit; adică perioada numită "stand-by". La fel este si la telefoane: scrie că rezista 72 de ore, dar daca începi sa le butonezi, se descarcă în mai puțin de 24 de ore. Standby înseamnă cu aparat pornit dar cu ecran stins.

| xerxes1 a răspuns:

Defect sexual.
S-a f tut bateria.

| iDarkness a răspuns:

De ce te miri ca se strica bateria daca il lasi peste noapte la incarcat? Daca faci asta inseamna ca te si joci pe el la incarcat, cel mai probabil. Vi le stricati cu mana voastra ca mai apoi sa va plangeti de firma. (◣_◢)