| ellyd a întrebat:

Cam cat pot sa navighez pe internet cu 75 MB trafic de date pe mobil? Dau funda celui mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Florin199221 a răspuns:

Acuma depinde ce faci cu netul.
Pentru messenger si facebook iti ajunge foarte bine 75mb pe luna, dar daca vrei sa stai pe youtube sau siteuri asemanatoare, 75mb se consuma cat ai clipi.

4 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Depinde pe ce site-uri navighezi. Daca pagina are multe poze, vei consuma mai mult trafic, daca intri pe youtube, probabil ca iti va manca tot traficul in 5-6 zile.

| SDavidS a răspuns:

Depinde cate imagini sunt pe pagina web, marimea de pagini web. Daca ai un Smartphone atunci foloseste mai mult datele, telefon obisnuit nu foloseste atat de mult, pe timp nu pot sa spun pentru ca e imposibil sad Funda?

| ellyd explică:

Am Samsung galaxy s2

| SDavidS a răspuns (pentru ellyd):

Iti ia foarte repede orice site web