| Vectra1 a întrebat:

Cand aprind pc si ma uit cate grade am la cpu ( imediat cum se aprinde ) am deja 50-55... daca ma mai joc cresc si la 70. Am un quad core q9300. Daca as sufla cu aspiratorul in interiorul unitatii ar mai avea atatea grade? Dau funda CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Curata bine praful, lasa spatiu in spatele pc-ului(fara cablarai), si daca nu te dereanjeaza da jos carcasa de pe partea stanga cum te uiti la el jos.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai mai bine ai sufla decat sa-ti pui intrebari! Si asa e o intrebare de gradinita la care ar trebui sa-ti raspunzi singur! De fapt nici nu ar trebui sa ti-o pui, doar sa actionezi in consecinta!

| Adrian926a a răspuns:

Aspiratoru nu sufla ci aspira laughing) si ai o problema cu racirea, probabil ai desfacut colerul si nu ai pust pasta termoconductoare

| Vectra1 explică (pentru Adrian926a):

Se poate face si sa suflewinking