| eqwewrw a întrebat:

Vreau si eu windows 7 ultimat si as mai avea o intrebare instaleaza si driverele odata cu windowsu

2 răspunsuri:
| rogi28 a răspuns:

El drivele de sunet le instaleaza automat la orice tip de calc, insa cite odata nu instaleaza corect drivele la placa video asa ca sfatul meu e urmatorul, cind instalezi sistema in primul rind instaleaza drivele de la placa video ca in caz contrar poate sa nu lucreze la puterea ei maximala ci doar medie sau chiar minimala. asa ca mai bine sa tii cont de ceeia ce am spus.

| atentat a răspuns:

Numai driverul de sunet mai trebuie instalat cu restul nu mai ai treaba