| Alexus123456789 a întrebat:

Ce laptop recomandati? Vreau sa aiba 500 gb sau 1T, sub 1600 lei.

6 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Salut,
Detaliaza putin la ce urmeaza sa fie folosit pentru ati putea recomanda o configuratie cat mai adaptata nevoilor tale.

| Alexus123456789 explică (pentru dfeel):

Vreau sa il folosesc la facultate, pentru filme, seriale. Nu il vreau neaparat pentru jocuri.

| dfeel a răspuns:

Ca o parere personala eu as merge pe asta: http://www.emag.ro/......D90PN2BBM/

Va face fata fara probleme la ce spui tu si in plus eu personal prefer constructia Lenovo in fata Acer. De asemenea in timp am observat ca rezista mai bine Lenovo decat Acer.

| MentalDisorder2 a răspuns:

Asus notebook quad core x4 Intel inside Pentium energy star

| donird233 a răspuns:

Salut! Ti-as recomanda un Acer Aspire E5-573G-306R care e 1500 de lei!
Procesor Intel Core i3-4005U 1.70GHz Haswell
RAM 4GB
HDD 1TB
DVD-RW
Placa video : GPU nVidia GeForce 920M 2GB
e cel mai bun din cate am gasit! Recomand

| roIntrebari a răspuns:

Laptop Asus f555ya.Recomand foarte bun laptop.1 T, 8gb de ram procesor Amd cu doar 300 €!