| Alion a întrebat:

ro! vreau sa imi cumpar un laptop si am un buget fix de 1600 ron. ce-mi recomandati? nu ma intereseaza un pret mai scazut, ma intereseaza performanta laptopului. cea mai buna configuratie care nu depaseste bugetul primeste funda!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SDavidS a răspuns:

Eu iti recomand :http://www.altex.ro/......-up-linux, Scuze pentru pretul mai mare de budget-ul ta, dar cu 50 de lei mai mult ai un SUPER laptop. Uite aici specificatile:Tip procesor: Intel Pentium
Model Procesor: B960
Tip ecran: LED
Diagonala ecran (inch): 15.6
Memorie RAM standard (GB): 4
Tip HDD: SATA
Capacitate HDD (GB): 500
Unitate optica: DVD super Multi
Procesor grafic: HD Graphics
Sistem de operare: Linux, deci eu cred ca laptopul asta ar veni cu cam 2500 de lei, deci poti sa compari cu laptopurile care leau spus ceilati si o sa vezi ca acesa este cea mai buna.Bafta! :D Funda?>?

| Alion explică (pentru SDavidS):

Nici macar nu-mi afiseaza produsul sad daca vrei funda mai incearca!

| Orafixa a răspuns:

Sa gasesit un laptop bun la 1600ron cam slabe sanse daca caut ia un BenQ e unul dintre marcile performante. cel mai scazut pret pentur laptop la firma BenQ este de 1600 Ron adica 16 milioane

| 1EndWorld a răspuns:

Frate uite te ajut eu ai mai multe variante:
1. ati poti cumpara laptop Toshiba z860 la 1800 si ati spun si proprietatile:* RAM 3gb DDR4

| kitty00 a răspuns (pentru 1EndWorld):

Se scrie ''iti''tonguetongue