| Toma_Stefan_1990 a întrebat:

ce sa aleg parintii imi vor cumpara un Samsung galaxy s4 sau un ipad 4 si nu stiu care sa-l aleg la s4 imi place si s healt si optical reader camera este buna imi place totul dar mi-as fi dorit si un produs Apple si s4 are si contacte.Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

Pai ce iti trebuie, tableta sau telefon?
Persoanal consider tabletele o pierdere de timp si bani, atat timp cat un telefon la fel de scump face aceeasi treaba, dar si alte lucruri in plus (conversatiile spre exemplu).

| nikutrofin777 a răspuns:

Eu am ipad4, este foarte calitativ, merhe foarte bine, iti recomand ipadul pentru ca multe appuri cand vrei sa le descarci nu trebuie sa descarci flash player, dar depinde cum vrei tu. Succes!{°_°}