| callie2 a întrebat:

Vreau sa imi iau tableta dar nu sunt stiu ce sa aleg intre clasicul ipad de la apple sau samsung galaxy tab. opinii gen daca are cineva si care ar fi mai buna intre cele doua va rog:d

2 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Eu am ipod de la Apple e super bun deci chiar a meritat suma sa stii l-am primit de la iubitul meu acum 3 ani

| FanTpu1 a răspuns:

Eu zic ca e mai marfa ipad dar Samsung galaxi are mai multe aplicatii ca e mai nou asa cred. Vezi MPixelii, Ghz si altele big grin