| Nanami利 a întrebat:

Hey TPU!Ce telefoane mi-ai recomanda?big grin

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nokia 7210 supernova ține o săptămână încarcat și 2 zile dacă folosești blultooth-ul, iar dacă vrei să și navighezi pe internet atunci instalează oprea mini dar ia în calcul că nu te va ține bateria mai mult de o zi asta dacă navighezi non stop, sau Nokia 5230, asta dacă vrei ceva cu touch sceeen și aplicații sau dacă ai un buget ok încearcă I phone-ul sau un htc.Succes

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Daca ai bani destui iphone 4s, Samsung galaxy s2, Nokia n9
sau daca ai mai putini:Samsung galaxy gio, Samsung galaxy mini, Samsung galaxy fit, etc

| FyTzE a răspuns:

Samnsung s 5560 i daca ai un uget mai redus

| BaronVonBavaria a răspuns:

Nokia 1100i pentru mine ii perfect eu folosesc telefonul' ca sa vorbesc nu sa ascult muzica fac poze plus de asta mai ma tine si o saptamana bateria...am avut si telefoane cu touch dar nu m-au multumuit.
Toate cele bune!

| xXImAliveXx a răspuns:

Samsung Galaxy S 2.

| Mămăruţa10 a răspuns:

Htc cha cha love struck o combinatie de taste si touch, dar cu android.

| oana008 a răspuns:

Iphon 4s sau Samsung galaxy S 2

| Chelos a răspuns:

Conteaza si ce buget ai ca asa putem sa iti propunem orice telefon.

| Andreea66 a răspuns:

I-ati un BlackBerry, de obicei sunt bune. iphonurile costa prea mult si daca il scapi pe jos si se sparge costa o groaza sa iti pui alt ecran, de obicei alea cu touch sunt nasoale.