| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

ceva aplicatii tari si gratis pentru iphone 4s in afara de facebook, t. messanger, shazam si scan? funda si vot la toata lumea

2 răspunsuri:
| pure9 a răspuns:

Pai ca jocuri: temple run, draw free, dead runner, move the box, fast ball2, angry birds, paper toss, logos quiz, frisbee 2, fruit ninja free.
Social: kik, eBuddy, messenger for facebook, tumblr, skype, twitter
Altele: walls stand+wallpapers hd=poze, dupa parerea mea cele mai smechere
Utilitati: roDex,en-ro,translator, photoshare si pentru editatul pozelor: snapseed, fotor, pixlormatic, pe-forolr, in foto.
Astia le am eu ar trebui sa fie cam toate gratis. Sper ca te-am ajutathappy