| arisss a întrebat:

cine imi recomanda niste aplicatii tari pentru iPhone?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ildiz a răspuns:

Descarca Itunes si ai acolo foarte multe big grin

| arisss explică (pentru Ildiz):

ITunes l-am descarcat de mult timp, dar ma gandeam ca imi ziceti voi ceva ce ati incercat si merita downloadat!happy

| DodoPunkt a răspuns:

Daca ai IDul Apple facut in America, iti recomand I LIKE FREE e o aplicatie care iti arata tot ce e gratis in AppStore. Downloadeaza milioane, probeaza si sterge ce nu iti place, plus http://dailydeals.eamobile.com/ La fiecare 3-4 zile ai cate un joc gratis sau la reducere, eu de exemplu pe iPhoneul meu am Sims Medieval, Need For Speed Shift Unlished 2 si Madden NFL 12. Am vazut pe linkul de mai sus ca la a 10a aplicatie se afla Amazon K? WTF? De ce nu folositi iBooks?

| sabgame a răspuns:

Depinde ce gen de aplicatie vrei happy