| PufiiPuff a întrebat:

Cum pot trimite muzica prin bluetooth de pe telefonul Vodafone Smart 3 pe orice alt telefon?batting eyelashes Funda! kiss[ Scuze de categorie, nu era cea pentru telefonie big grin]

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Trebuie sa descarci un file manager.
Spre exemplu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rhmsoft.fm
Instalezi. Deschizi, te duci unde ai melodia salvata, care vrei tu.
Si tii apsat pe ea, alegi share, bluetooth, dai sa il activezi daca nu il activat. Pe celalat telefon, dai ca bluetooth-ul sa fie vizibil, si de pe telefonul tau, selectezi, si trimiti. Gata