| D3xteR a întrebat:

Hey TPU
dare stie un program de facut dubstep?

8 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

FL Studio.

Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

FL Studio 10. Il recomand, prietenul meu il foloseste pentru dubstep.
http://fl-studio.en.softonic.com/download
un link ca sa il downloadezi si sa il probezi.

| PotatoMustDie a răspuns:

Exista foarte multe programe: Fruity Loops, Ambleton, Cubase etc. Poti sa il alegi pe cel care ti se pare mai la indemana. Dupa parerea mea FL Studio este cel mai "didactic" si mai la indemana de folosit. In oroce caz trebuie sa inveti o multime de notiuni, sa ai ceva cunostinte despre plugin-uri, sample-uri etc.

Sper ca ti-am fost de folos!

| Tristam a răspuns:

Salut te voi ajuta eu.
1.FL Studio
2.http://remixer.clubcreate.com/v2/dubstep/launch.html
La numarul 2 este un site nu treuie descarcat faci direct acolo :) super tare :D recomad... Funda?

| xPluS a răspuns:

FL Studio este mult mai usor, dar pentru a creea dubstep foloseste NI Massive(eu asta folosesc

| Narcis07 a răspuns:

FL studio e cel mai bun. Un prieten de_al meu chiar vinde bit_uri in america pe care le face cu Fl studio

| Petrescu_Bobu_1986 a răspuns:

Cauta pe google prograul LMMS